HAKKIMIZDA

NEAFOR Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak Zayıf Akım sektöründe geleneksel yaklaşımlarımızla teknoloji ve yenilikleri yoğurarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, sorumluluğunu aldığımız projelerde; ayrıntıya önem vermek ve titiz davranmak, uluslararası standartlara ve teknik kurallara sadık kalarak, deneyime dayalı birikimleri kullanmak, iş ve meslek ahlakına uymak bugünümüzün ve geleceğimizin temelini oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde ve müşteri ilişkilerimizde süreklilik ana ilkemiz olmuştur. Üstlendiğimiz tüm projelerde; en uygun kalitede malzemeyi kullanmak ve müşteriye en uygun fiyatı sağlamak için dünyanın önde gelen üretici firmaları ile temsilci, sistem çözüm ortağı yada bayi olarak işbirliğimizi sürdürmekteyiz.

Çalıştığımız bölge ve ülkelerin yerel koşullarına uyum sağlamak, çalışılan ülke standartlarına uygun olmakla beraber uluslararası standart ve kalite anlayışıyla her ülkenin kendi dilinde teknik hizmet üretebilmek, evrensel standartları yerel koşullara yorumlayarak teknolojik ve ticari uyumlaştırma ve köprü görevi yapabiliyor olmak, hedefimiz ve önemli bir avantajımızdır.

Üstün bilgi birikimi ve alanında uzman kadrosuyla, gelişim, değişim ve yenilikçi bir anlayışla, müşterilerinin tüm çıkarlarını gözetip, güvenilir hizmetler sunan NEAFOR bir teknoloji topluluğu olarak bu çizgiyi kaybetmeden ve sürekli geliştirerek çalışmayı amaç edinmiştir.

ŞİRKET PROFİLİ

NEAFOR Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak Zayıf Akım sektöründe oldukça önemli başarılara imza atılmıştır. Bugün sektördeki sıkı rekabeti geride bırakarak gerekli know-how ile en umut verici ve profesyonel yönetilen zayıf akım firmalarından biri olarak görülebilir. NEAFOR, çeşitli sektörlerden uluslararası alanda önde gelen şirketler ile yerel pazarda çözüm ortaklığı kurarak, çok çeşitli olmakla birlikte birbirini tamamlayıcı ürün çeşitliliği ve servis ağını kurmuştur. Gerçekleştirilmiş ve devam eden projelerimiz; kamu binaları, hastaneler, üniversiteler, stadyumlar, eğitim kurumları, kule & plazalar, oteller, alışveriş merkezleri, kültür ve kongre merkezleri, konutlar, villa & rezidanslar, ticari yapılar, projelerini içermektedir. 

Projenin tüm ana unsurları NEAFOR personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. NEAFOR, zengin kaynakları doğrultusunda finansal gücü, etkili operasyonel sistemi, üstün nitelikli teknik ve yönetici kadrosu ile birlikte, yeni projelerle ortaya çıkan herhangi bir zorlukta büyüklüğü ve karmaşıklığı ne olursa olsun üstlendiği projede rekabetçi fiyat ve istenilen standartlara uygun olarak taahhüdünü gerçekleştirir. 

NEAFOR, geçmişten kazandığı deneyim ve çözüm üretkenliği ile işlerini konut, sanayi ve ticaret gibi bir takım sektörlerde başarı ile tamamlamış, çeşitli sektörlerden meslektaşlarıyla ve özel sektörden müşterileriyle güçlü ilişkiler sürdürmektedir.