NEASOFT ile Tanışın!

Sektör bazlı yeni nesil ERP çözümümüz. Siz sadece işinize odaklanın.
İş akışınızın her anında neasoft sizi asiste edecek.

Kolay Kullanım

kolay kullanım

Kullanıcı dostu arayüzü ile bir kaç denemeden sonra tüm kullanıcılar zorlanmadan kullanabilmektedir. 

Hızlı

hızlı

SPA olarak tasarlandı. Kayıt ve sorgu işlemlerinde pürüzsüz bir deneyim yaşayın ve sadece işinize odaklanın!

Modüler

moduler yapı

Sistemde var olan herhangi bir modülü kolayca çıkarıp ekleyebilirsiniz.Kısa bir sürede ihtiyacınız olan modül sisteme entegre edilebilir.

neasoft-logo

Günümüzde; şirketlerin ihtiyaç duyduğu veri gruplarına anlık olarak erişim sağlaması hayati bir öneme sahiptir. Bu bağlamda eski teknolojiler kullanılarak üretilmiş ve konvansiyonel bir bakış açısına sahip şirket yönetim uygulamaları güncel ihtiyaçları karşılayamadığı için yavaş yavaş rafa kalkmaktadır.

Şirketimiz kendi bünyesinde ihtiyaç duyduğu hizmetleri; çeşitli senaryolardan edindiği tecrübesi ile güncel teknolojileri kullarak sektör bazlı ERP yazılımı hazırlamış ve her daim geliştirmeye açık bir biçimde kurgulamıştır. Kullanım kolaylığı ve anlaşılırlık gibi kriterleri baz alıp, ihtiyaçlara yönelik verimli ve etkin çözümler sunmaktayız. En yeni teknolojileri kullanmaya özen göstermekteyiz. Böylece gelecekte evrilmesi beklenen daha ileri teknolojiler ile entegrasyon işlemlerimizin hızlı ve sorunsuz gerçekleşeceğini öngörmekteyiz. 

Neasoft, evrak, proje veya süreç, cari, satış, depo, lojistik, kısmi ön muhasebe, proje bazlı cari, satış bazlı cari takibi gibi şirketlerin olası tüm süreçlerini yönetmek ve istenildiğinde mevcut sistemi bozmadan entegre bir şekilde yeni ihtiyaçlarınızı karşılamak adına üretilmiş kompakt bir yapıya sahiptir. Türkçe dahil olmak üzere üç dilde hizmet vermesi planlanmıştır.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır | NEAFOR Bilişim Teknolojileri A.Ş